У категорії Пензлі - Натуральні пензлі для макіяжу представлені наступні бренди: Aden, Aden Cosmetics, Amway, Anastasia Beverly Hills, Artdeco, Beautyblender, Benecos, Benton, Beter, Bobbi Brown, Bronx Colors, Chanel, Christina, Clarins, Clinique, Collistar, Colordance, Deborah, Dermacol, Dessange, Diego Dalla Palma, Dior, Dolce & Gabbana, Erborian, Eurostil, Farmasi, Glov, Gosh Copenhagen, Guerlain, Holika Holika, Huda Beauty, I Heart Revolution, Image Skincare, Inglot, Joko Blend, Kanebo, Karaja, Kashoki, Kiko Milano, KillyS, King Rose, LAMEL Make Up, London Copyright, LR Health & Beauty, Lumene, M.A.C, Make-Up Atelier Paris, Make Up Me, Makeup Revolution, MaxMar, Maybelline New York, Merci, Mermade, Mesauda Milano, Mina, Misslyn, NEO Make Up, Nikk Mole, NoUBA, NYX Professional Makeup, OkO Lash & Brow, Paese, Pat McGrath, Perricone MD, Physicians Formula, Pierre Cardin, Pierre Rene, Pupa, PuroBio Cosmetics, Radiant, Real Techniques, RefectoCil, Revlon, Revolution Pro, Seventeen, Shiseido, Sibel, Sinsation Cosmetics, Sisley, Smashbox, SPL, Tarte Cosmetics, TheBalm, The Body Shop, Titania, Too Cool For School, TopFace, Unice, ViSTUDIO, W7, Zauber, Zoeva, Pastel, Ilu, Lussoni, Purederm
Натуральні пензлі вперше з'явилися в Стародавньому Китаї, але використовувалися вони не для макіяжу, а як письмове приладдя. Багатії обирали розкішні моделі з хутра лисиці або соболя інкрустовані коштовним камінням. Ціна була занадто високою, тому письменні бідняки задовольнялися виробами з котячої або щурячої шерсті. У ХХ столітті натуральні пензлі стали основним інструментом для нанесення макіяжу. Фахівці сайту пропонують короткий огляд переваг і особливостей таких моделей:
До недоліків віднесемо можливість появи алергічних реакцій і необхідність особливого догляду.
Використовуються переважно для нанесення пудрових текстур, рум'ян, тіней. Основні матеріали – хутро колонка, білки, а також є й інші варіанти, наприклад, поні, коза, борсук. Вони мають щетину різного рівня жорсткості й пружності. Натуральні пензлі для макіяжу служать досить довго, але якщо ви помітили, що ворсинки стали колючими та ламкими, погано повертаються у вихідну форму, значить інструмент необхідно замінити.
Такі моделі більш вимогливі до умов зберігання й дотримання правил догляду, ніж синтетичні вироби. Зберігати їх слід в призначених для цього кофрах або футлярах. Тут важливий не тільки захист від пилу, але й виключення можливості пошкоджень при транспортуванні. У домашніх умовах можна застосовувати склянку, в якій кілька моделей будуть стояти щетиною вгору. Але слід пам'ятати, що це не прикраса туалетного столика, а потрапляння прямих сонячних променів зіпсує щетину. Тому бережемо таки приналежності в шафці.
У свої відгуках новачки відзначають, що відчувають певні складнощі в догляді за такими моделями. В інтернеті можна знайти чимало статей на цю тему, але часто в них наводяться суперечливі відомості. Найпоширеніші помилки – замочування в воді або промивання під сильним струменем, використання для очищення спиртовмісні з'єднання, сушка виробів ворсом догори. Зупинимося докладніше на основних правилах догляду:
Після завершення процедури для вбирання вологи користуємось рушником. Для повного висихання необхідно не менше 10-12 годин. У салонах застосовують спеціальні підставки, в яких кожна модель вставляється в окремий отвір і зберігається у висячому положенні щетиною вниз. Коли такої можливості немає аксесуар сушиться в горизонтальному положенні.
Купити натуральні пензлі для макіяжу із безкоштовною доставкою по Києву та Україні можна в мультирегіональному інтернет-магазині .